Платформи КПК для педагогів

Пропоную Вашій увазі курси, вебінари, марафони з різних предметів. Деякі з них — українські проекти, у інших — наявні субтитри українською мовою. Багато безкоштовних але є і платні.

Prometheus

Український сервіс Prometheus позиціонує себе як громадський проект масових відкритих онлайн-курсів. Незважаючи на те, що з’явився він відносно недавно (в 2014 році), одразу зумів стати популярним серед людей, які прагнуть нових знань. Завдяки цій платформі кожен в Україні, незалежно від віку, соціального стану та місця проживання, може стати студентом. Тут ви знайдете безкоштовні навчальні курси університетського рівня від викладачів КНУ, КПІ та Києво-Могилянської академії.
Обравши тематику, з’являється можливість переглядати відеолекції, виконувати інтерактивні завдання, щоб перевірити набуті знання, та спілкуватись на форумі з іншими студентами та викладачами. За умови успішного виконання усіх завдань, студент отримає сертифікат про завершення курсу.
Навчатись можна в будь-який час, адже відеолекції, тести і форум доступні цілодобово. Все, що потрібно, це — інтернет на телефоні, комп’ютері чи планшеті.

Coursera

Coursera — освітній проект, який пропонує своїм слухачам сотні безкоштовних онлайн-курсів з різних предметів від провідних американських університетів. У разі успішного закінчення, студент отримує сертифікат про проходження курсу.
Студенти самі обирають час для навчання, переглядають відеолекції, виконують домашні завдання та перевіряють виконані роботи інших студентів. Викладачі встановлюють мінімальну кількість балів, які має набрати студент, тому багато слухачів “відсіюються” під час навчання. Найкоротші курси тривають 3 тижні, найпоширені — 6-титижневі, однак є й такі, які тривають 10 та більше тижнів.
Зважаючи на те, що відеолекції читають англійською мовою, найпопулярніші з них субтитровані українською мовою.

EdEra

EdEra (Education Era) — освітній проект, завдання якого — зробити навчання в Україні якісним та доступним. Усі курси тут безкоштовні, але після закінчення кожен охочий може віддячити проекту.
До кожної лекції (коротких відео, запитань і завдань для кращого засвоєння матеріалу) додається супроводжуючий матеріал — конспект з ілюстраціями та поясненнями. Кожного тижня студенти здають домашнє завдання, а в кінці курсу — екзамен. Навчатись можна в будь-який зручний час, а успішність підтверджується сертифікатом.

Освітній проект «На Урок»
Наповнення: методичні матеріали для вчителя, статті, онлайн-навчання, конкурси
Сайт з вебінарами, конференціями, конкурсами та журналом для освітян, всеукраїнською олімпіадою, матеріалами для позакласної роботи та проведення уроків. За проходження курсів чи конкурсів учні та вчителі отримують свідоцтва і відзнаки. У пошуці можна знайти потрібний матеріал за підручником, предметом чи класом.
Обладнання: комп'ютер
Вартість: безкоштовно
Предмети: шкільна програма, дошкільна та позашкільна освіта
Моваукраїнська
Сайт: 
https://naurok.com.ua/webinar
Фейсбук-сторінка: На Урок. Для вчителів та батьків

Інформаційно-освітній проєкт «Всеосвіта» 
Спільнота активних освітян
«Всеосвіта» – це молодий та потужний освітній IT-проект, який об’єднав навколо себе не менш потужних креативних спеціалістів
Вчителі  мають можливість публікувати на сайті власні творчі доробки, обмінюватися досвідом та ідеями з іншими педагогами, брати участь у вебінарах, у створенні найбільшої онлайн-бібліотеки методичних матеріалів в Україні. Учні мають можливість реалізувати свій потенціал в дистанційних олімпіадах.  Цей проект спонукає вчителів, до творчого пошуку, до нових ідей, до розвитку
Обладнання: комп'ютер
Вартість: безкоштовні і платні
Сайт:  https://vseosvita.ua/course

Дистанційна академія
Вебінари, курси, марафони від видавничої групи «ОСНОВА»
Інтернет-марафони Видавничої групи «Основа» — безкоштовні вебінари для педагогів. Декілька днів поспіль, 4 рази на рікберезні, червні, серпні та жовтні) усі, хто бажає здобути нові знання, послухати про нові технології для вчителів, поспілкуватися з колегами в чаті можуть долучитися до події.
Обладнання: комп'ютер
Вартість: безкоштовні і платні
Сайт:  https://osnova.d-academy.com.ua/ 


Дія. Цифрова освіта
Освітні серіали, тестування
На вас чекають три освітні серіали: базовий із цифрової грамотності, для вчителів і для батьків «Безпека дітей в інтернеті».Незабаром стануть доступними ще 5 категорій курсів. Щомісяця тут з'являтиметься новий серіал!
Обладнання: комп'ютер
Вартість: безкоштовні
Сайт:  
https://osvita.diia.gov.ua/

MCFR Цифрове видавництво
Конференції та семінари, вебінари, тренінги, курси підвищення кваліфікації.
На платформі розміщені не лише освітні ресурси, а і матеріали з багатьох інших галузей людської діяльності (бухгалтерія, медицина та ін.).
У розділі минулі вебінари можна  зареєструватися, подивитися вебінари на цікаву тему і скачати БЕЗКОШТОВНО сертифікат із зазначенням кількості годин
https://naseminar.com.ua/seminar?past=Y&kind=&rubric=3&city=
Обладнання: комп'ютер
Вартість: безкоштовні і платні
Сайт: https://naseminar.com.ua/

Вебінари з mozaBook та mozaWeb від EdPro
Наповненнянавчальний курс з відеолекціямидомашніми завданнями та сертифікатами
Лекції з початковим та розширеним курсом з вивчення програми mozaBook в постійному доступі на сайті. Раз на 3 місяці проходить Вебінар, де вчителі можуть до кожного відео виконувати домашнє завдання і отримати Сертифікат.
Навчання підходить як учителям, які активно користуються програмою, так і тимхто ще не працював з нею. Різні рівні курсу дозволять обом категоріям взяти для себе максимум користі.Обладнання: комп'ютерінтерактивна панель, інтерактивна дошка
Вартість: безкоштовно
Предмети: вивчення програми mozaBook та системи mozaWeb
Моваукраїнська
Сайт: 
https://edpro.com.ua/webinars
Фейсбук-сторінка: EdPro.com.ua

Портал безперервного навчання СуХаРі
Наповненнякурси, тренінги та освітні події в Харкові
Сайт з курсами, тренінгами, хакатонами і лекціями в Харкові. Тут зібрана інформація і порівняння всіх курсів і шкіл: від занять англійською мовою або курсів QA (тестування) і до навчання 1с.
В основному, більшість курсів та тренінгів дають базу або допомагають поглибити знання. Усі курси, статті та події відмічені тегами, що означає поділ за рівнями: Су - для початківців, Ха - для тих, хто хоче поглибити знання, Рі - для тренерів і викладачів.Обладнання: комп'ютер
Вартість: платні та безкоштовні курси
Предмети: різнопрофільні курси
Моваукраїнська, російська
Сайт: 
https://sukhari.com.ua/
Фейсбук-сторінка: Портал в непрерывное образование СуХаРи

Вище: перший в Україні інформаційний ресурс для викладачів
В українських викладачів вишів з'явилася можливість для постійного самовдосконалення. Сайт "Вищеwww.gohigher.org – це платформа, де викладачі й освітяни зможуть дізнаватись про найкращі педагогічні практики в Україні та світі, можливості для кар'єрного зростання, а в майбутньомубрати участь в онлайн-курсах та тренінгах з підвищення кваліфікації.
Обладнання: комп'ютер
Вартість: безкоштовні і платні
Сайт:  http://gohigher.org/ 

ВУМ

ВУМ (Відкритий Університет Майдану) — дистанційна платформа громадянської освіти. Онлайн-проект пропонує більше ніж 30 тем для безкоштовного навчання. Курси сформовані з відео-лекцій, практичних завдань та контрольних запитань. Наявність форуму надає можливість спілкуватись з іншими студентами та викладачами. 
Лекції читають провідні викладачі бізнес-шкіл, громадянського сектору, практики з бізнесу та соціальної сфери, а тому онлайн-курси пов’язані з такими напрямами як персональний розвиток, реалізація потенціалу, підприємництво, формування відкритого суспільства в Україні.
За умови успішного проходження обраного курсу, ви можете завантажити сертифікат.

Duolingo

Якщо ви поставили перед собою мету — вивчити іноземну мову, тоді вам в нагоді стане безкоштовна платформа Duolingo, у якої, до речі, є український інтерфейс.
Навчання проходить в ігровій формі, з кожним рівнем завдання стають складнішими, а за їх виконання ви отримуєте “гроші” — лінготи. За них можна купити перехід на вищий рівень або додатковий закритий. Більше уваги приділяється письмовим урокам та диктантам, розмовній мові — менше.
Користувачі цієї онлайн-платформи можуть додавати друзів, щоб з ними змагатись у вивченні мови.

TED

TED (Technology, Entertainment, Design) — некомерційний проект, який кожного року в Единбурзі та Лонг-Біч збирає зі всього світу науковців, бізнесменів, політиків, активістів. Мета конференції — поширити серед суспільства унікальні та цікаві ідеї. Після конференції їхні промови з’являються на сайті TED, переглядати які може кожен охочий.
На сайті можна знайти більше 2 тисяч відео, до більшої частини з яких є субтитри українською мовою, а деякі — озвучені нею.
Неважливо, чим ви займаєтесь в житті, різноманітність тем на сайті вражає, а тому кожен зможе знайти цікаву для себе промову. Тут є відповідь на запитання як спілкуються бактерії, як подолати лінь, як отримати максимум від онлайн-освіти та багато іншого.




Немає коментарів:

Дописати коментар