Алгоритм створення блогу


Покрокова інструкція створення блогу 
 Блог — це ваш веб-сайт, який легкий у користуванні. Це те віртуальне середовище, де ви можете якісно презентувати свою педагогічну діяльність, або свої уподобання, швидко публікувати свої думки, отримувати коментарі на них, спілкуватися з колегами та багато чого іншого. І все це БЕЗКОШТОВНО. Створивши акаунт на Google Вам необхідно вибрати службу блогер.
 Відкриється сторінка https://www.blogger.com/home Необхідно натиснути на посилання «Продовжити реєстрацію в службі Blogger». Оберіть мову спілкування (в правому верхньому куті, або на нижньому меню). 
 В наступному вікні – «Новий блог» Створити перший блог.
 У вікні, що з'явилося впишіть назву блогу та придумайте адресу латинськими літерами.
 
 Примітка. Ви потім зможете змінити назву свого блогу. 
 Коли ви введете Адресу блогу (латиницею), натисніть на посилання і перевірте доступність адреси . Якщо така назва блогу вже існує (створена іншими), змініть назву. Проте важливо, щоб назва була пов’язана з темою, змістом блогу. УВАГА!! Обов’язково відразу занотуйте в записник адресу блога, який ви створили. Наприклад: kyxar.blogspot.com При цьому, обов'язково, програма Вам підказує про можливість чи неможливість реєстрації під саме такою адресою. Тепер цю адресу ви можете надіслати вашим друзям, іншим людям з якими збираєтесь співпрацювати. 
 Задайте макет. Для оформлення блогу виберіть шаблон із запропонованих макетів (його можна буде потім змінити)
 Натисніть кнопку внизу віконця «Створити блог». У разі правильного виконання дій, система видасть повідомлення про успішне створення блогу. 

Для того, щоб додати свій перший допис до блогу слід вибрати кнопку Початок ведення блогів.

 Зліва Ви бачите «Меню» для створення свого блогу, а саме «Публікації» для додавання певних повідомлень, «Сторінки» для додавання сторінок, «Макет» для вибору зручного для Вас макету блогу, «Шаблон» для вибору приємного візуального інтерфейсу
 Для зручності, створіть спочатку сторінки блогу, для цього натискаєте в лівому меню «Сторінки», далі «Нова сторінка»
 Зауважу, що сторінка це більш менш, статична інформація, яку Ви розміщуєте надовго, але можливі певні зміни. Записуєте назву сторінки у віконці «Сторінка» (назва повинна бути лаконічною). На чистому аркуші пишете, а можливо вставляєте скопійований матеріал (можливо певні особисті данні виставляти не потрібно). На панелі зправа проставляєте параметри сторінки: режим створення та розрив рядків залишаєте, як на скріншоті, а ось параметр «коментар читача» можливо дозволити, а можливо не дозволити, оберіть в залежності від матеріалу.
Вищеописаним способом Ви додаєте інші сторінки. 
 Далі переходимо до створення публікацій. Публікація це змінна інформація, або інформація, яка буде накопичуватись. (в нашому блозі це такі розділи як привітання, розклад занять, заміни, інформація для батьків, наше сьогодення) Зліва натискаємо на кнопку «Публікація» та на верхній панелі натискаємо на значок «Створити нову публікацію» . Після того, як написали назву публікації, сам текст, в «Налаштування публікації» необхідно обрати «мітки». Мітка це саме те середовище, де буде накопичуватись тематична інформація. У віконці, яке зявилось Ви пишите, наприклад «привітання». В налаштуваннях «Розклад» Ви обирете примусову чи автоматичну дату, в «параметрах» - дозвіл на коментар читача. Якщо все готово, Ви можете натиснути кнопку «Зберегти», далі «Опублікувати».
 


Таким чином Ви оформлюєте всі змінні сторінки.
 Далі переходимо до зміни макету та шаблону. На лівій панелі обираємо «Макет». Кожну панель, яка висвітилась Ви в змозі редагувати. Після того, як Ви обрали варіант, який Вам сподобався, заповнили необхідну форму, натискаєте «Зберегти».
Редагувати Ви можете нескінчену кількість раз.
 Після заголовка стоїть інтерактивне віконце «Додати гаджет». 
Вам необхідно натиснути на нього і з віконця, яке випаде, оберіть гаджет – «сторінка» і натисніть «+».
 
Висвічується вікно, в якому Вам необхідно спочатку обрати порядок сторінок (лівою кнопкою миші наводите на назву сторінки і перетаскуєте на потрібне Вам місце, саме в такій послідовності вони будуть висвічуватись в блозі), а потім відмітити сторінки для
відображення. Далі натискаєте «Зберегти», Вас викидає знову в макет, де ви
натискаєте «Зберегти компонування».

Натискаєте кнопочку Переглянути блог і ось що у Вас повинно вийти.:
   

Додавайте, видаляйте та змінюйте гаджети у своєму блозі, натисканням на кнопочку «Додати гаджет». Висвічується робоче віконце з назвою та характеристикою гаджета. Щоб переставити гаджети, натисніть і перетягніть їх.
 Щоб візуально змінити інтерфейс, змінити стовпці та їх ширину, в лівому меню скористайтеся кнопкою «Шаблон».
Оберіть найбільш приємний для Вас натисніть «Застосувати до блогу»
Висвітиться віконце попереднього перегляду, якщо Вам подобається натисніть «Налаштувати», де Ви знову ж таки можете змінити шаблон, змінити кольорову гаму, змінити ширину та обрати інший макет.


1 коментар:

  1. Blogger хороший сервіс, але кому потрібна простота і мінімум, то спробуйте платформу Telegraph https://www.bizmaster.xyz/2018/10/telegraph-yak-instrument-dlya-vedennya-blogu.html

    ВідповістиВидалити